FAQ

Rozwiej swoje wątpliwości

Jak to działa?

Rejestrujesz się w naszym programie partnerskim. Dostaniesz od nas dostęp do panelu wydawcy, w którym znajdziesz listę programów partnerskich. Każdy program posiada materiały promocyjne w postaci linków oraz banerów, które umieścisz na swoich stronach, fanpage’ach lub kanałach Youtube. W zależności od wybranego programu, otrzymasz pieniądze po zarejestrowaniu się gracza lub po dokonaniu przez niego płatności w grze.

Jak dołączyć do programu partnerskiego?

Kliknij w ten link i się zarejestruj. Zajmie to dosłownie kilka sekund.

Kiedy zarobki są zatwierdzane i co to oznacza?

Zarobki zatwierdzane dokładnie w nocy z 15 na 16 dnia każdego miesiąca. Do tego czasu wykonujemy weryfikację ruchu wraz z producentami gier i jeśli wszystko jest w porządku, zatwierdzamy wtedy zarobki za poprzedni miesiąc.

Kiedy i jak mogę wypłacić zarobione pieniądze?

Po przekroczeniu progu 50 zł. Wypłatę środków zgłaszasz w panelu wydawcy i po dopełnieniu formalności, pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe lub konto PayPal.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Pieniądze wypłacamy zwykle w ciągu 48h od otrzymania dokumentów wypłaty.

Skąd wziąć materiały promocyjne, jak linki partnerskie i banery?

Po rejestracji w naszym programie partnerskim dostaniesz dostęp do panelu wydawcy, w którym znajdziesz wszystkie niezbędne materiały promocyjne. Są tam nie tylko linki promocyjne, ale także różne kreacje statyczne i flashowe oraz widgety.

Gdzie mogę śledzić kliknięcia, rejestracje i ile już zarobiłem?

Wszystko znajdziesz w naszym panelu wydawcy. Dostarczamy pełnych statystyk, które pokażą Ci wyraźnie ilu graczy kliknęło w link lub w kreacje i ilu dokonało rejestracji. Po uzbieraniu niezbędnego minimum, będziesz miał możliwość zażądania wypłaty.

Czy można namawiać użytkowników do rejestracji?

Rejestracje nie mogą odbywać się na prośbę. Oznacza to ruch motywowany, który jest zabroniony. Użytkownicy powinni rejestrować się sami, bez namawiania. Nie można też samemu generować rejestracji lub nagradzać innych za zrobienie tego.

Czy jak wystawiam fakturę VAT, to kwota z panelu jest kwotą netto czy brutto?

Jak wystawiasz nam fakturę VAT, to kwota z panelu jest kwotą netto, więc doliczasz podatek VAT.

Czy dokumenty, które podpisałem, żeby dostać wypłatę trzeba wysłać pocztą, czy może być skan?

Wybór należy do Ciebie – akceptujemy zarówno wysyłkę pocztą, jak i przesłanie skanu dobrej jakości na nasz email. Przed wysyłką, sprawdź poprawność danych i upewnij się, że umowa jest przez Ciebie podpisana.

Mój status w jednej grze został, jakiś czas temu zmieniony na "Wstrzymany".

Promocja tej gry została wstrzymana ze względu na wykorzystanie budżetu przeznaczonego na ten cel. Gra prawdopodobnie powróci do naszej oferty, jak tylko zostaną rozdysponowane nowe budżety reklamowe.

Czy są jakieś limity zarobków?

Nie ma limitów – im więcej zarobisz, tym lepiej.

Co to są fraudy?

Fraudy to sztucznie generowane rejestracje, tylko po to by osiągnąć wynagrodzenie. Użytkownik taki nie rejestruje się w grze, by w nią zagrać, tylko po to, by wypełnić formularz za co otrzymuje wynagrodzenie. Ruch fraudowy jest zabroniony w PP FunHub i nie będzie wynagradzany.

Czy trzeba za coś płacić?

Absolutnie nie! Udział w naszym programie partnerskim jest darmowy – z nami po prostu zarabiasz i za nic nie płacisz.

Ile trwa akceptacja do wybranego przeze mnie programu partnerskiego?

Weryfikacja zgłoszeń wydawców do kampanii odbywa się co 24h.

Skąd wiecie, że użytkownik zarejestrował się z mojego polecenia?

Każdy wydawca posiada swój unikalny identyfikator, który jest umieszczany w linkach i kreacjach reklamowych. Jeżeli użytkownik skorzysta z Twojego linku i zarejestruje się w grze, automatycznie zostanie naliczona Ci prowizja.

Czy muszę mieć 18 lat, by zarabiać w PP FunHub?

Aby podjąć z nami współpracę musisz mieć ukończone 16 lat, a także zgodę Twojego rodzica (wystarczy jednego) lub prawnego opiekuna na podpisanie z nami umowy.

Nie mam firmy - czy trzeba podpisać jakąś umowę? I czy potem trzeba się z nich jakoś rozliczać?

Jeżeli chcesz z nami współpracować jako osoba fizyczna, podpisujesz z nami umowę. Robisz to razem z pierwszą wypłatą. Do każdej wypłaty generujesz w naszym panelu rachunek. Musisz go podpisać i przesłać do nas pocztą lub skan dokumentu e-mailem. Na tej podstawie wypłacamy całość Twoich zarobków na Twoje konto lub PayPal. Po Twojej stronie należy rozliczenie w Urzędzie Skarbowym.

Czy muszę mieć serwis internetowy, fanpage lub kanał Youtube?

Nie jest to warunek konieczny. Możesz reklamować nasze gry korzystając np. z komunikatorów czy poczty internetowej. Pamiętaj jednak, by nie SPAMować, ani nie generować ruchu motywowanego, który jest u nas zabroniony.

Rozliczam zarobki za granicą, czy mogę zarabiać w programie partnerskim?

Jeśli rozliczasz swoje zarobki za granicą, wtedy potrzebujemy "świadectwo rezydencji podatkowej". Będziesz od nas otrzymywał całą kwotę, którą zarobisz - bez żadnych potrąceń. Będziesz musiał oczywiście się rozliczać z tych zarobków ze swoim fiskusem.

Zapomniałem hasła, jak mogę je odzyskać?

Odzyskasz hasło klikając w link „Zapomniałem hasła” na stronie logowania i stosując się do podanych instrukcji.